Kurumsal
Markalar

Otomotiv, kalıp, savunma, havacılık, enerji, makine gibi lokomotif sektörlerin kalbinde yer alan imalat teknolojilerini 30 yılı aşkın bir süredir kullanıcılarla buluşturan Aran Makina, satış ve satış sonrası hizmetlerde mükemmele odaklanan bir anlayışla faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Aran Makina’nın çözüm yelpazesi ve kurumsal geçmişi

Firmamız 1966 yıllında öncelikle asma kilit imalatı ile başlamış daha sonra 1978 yılında ise takım tezgâhları ticareti ile devam etmiştir. Bugüne baktığımızda firmamız Avrupa ve Asya'dan Rusya, Beyaz Rusya (Belarus), Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Tayvan, Slovakya, Çin menşeli takım tezgahlarının ithalatı, ihracatı, satışı ve teknik servis hizmetleri ile uğraşmaktadır.

 

Ürün çeşitlerimiz

ZMM Sliven, Arsenal, Yılanlı Marka, WDM, Ome, Weiler, MDM, Trens, Tos, Heltos, Unitec, Extron markalarıyla CNC ve Üniversal; Torna, Ağır Tip Torna, Freze, Borverk, İşleme Merkezi, Matkap, Taşlama, Planya, Azdırma ve Derin Delme tezgâhlarını pazara sunmaktayız. Söz konusu ürünlerin hepsi kendi alanlarında kalite ve güvenirliklerini kanıtlamış, verimli ve hassas teknolojiler barındırmaktadır.

 

Ürünlerin kullanım alanları

Ağırlıklı olarak otomotiv, kalıp, savunma, havacılık, enerji, makina, beyaz eşya sektörlerine hizmet vermekteyiz. Bunların yanı sıra gemi, vagon, döküm, çelik gibi sektörlerde de tezgâhlarımız çalışmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler güçlü, hassas, sağlam ve isteğe cevap verebilir nitelikte oldukları için sanayide sorunsuz olarak çalışmaktadır.

 

Firmamızın satış sonrası destekleri

Tüm makinalarımızın satış sonrası kurulumu, teknik servisi ve sonrasındaki ilk kullanıcı eğitimleri bünyemizdeki personeller tarafından verilmektedir. Arıza halinde ise belirtilen süreler dâhilinde tezgâhın servisi Garanti Şartları kapsamında yine firmamız tarafından yerine getirilmektedir.

 

Geleceğe dönük kurumsal planlarımız

30 yıldır sadece firmamızın distribütörlüğünü yaptığı ve piyasaya tanıttığı markalara yeni markalar ilave ederek, ürün gamımızı arttırmak; yapacağımız gerek işgücü gerekse yeni bina yatırımları ile gücümüze güç katmaya devam edeceğiz.